قطعات مغناطیسی 

يکی از کاربردی ترين دستگاههای مرسوم در مدارهای الکتريکی ترانسفور ماتورها يا به اختصار ترانس ها می باشند. ترانسفورماتور عبارتست از وسيله ای که از طريق يک ميدان مغناطيسی متغير انرژی الکتريکی را از يک سطح ولتاژ به انرژی الکتريکی در سطحی ديگر از ولتاژ تبديل می کند . لذا ترانسها برای انتقال انرژی الکتريکی از يک مدارAC به مدار دیگر AC بدون تغيير فرکانس مدار بکار می روند . اين امر در خصوص انتقال انرژی الکتريکی اهميت زيادی دارد .زيرا در خطوط انتقال برای کاهش تلفات اهمی جريان الکتريسيته را با ولتاژهای زياد ولی جريانهای کم انتقال داده و سپس در محل مصرف مجددًا به حد دلخواه کاهش می دهند .علاوه بر اين بدليل تنوع در مصرف کننده ها از نقطه نظر قدرت مصرفی و ولتاژ مورد نياز امروزه اکثر مصرف کننده ها به منظور تطبيق ولتاژ ورودی به ولتاژ مورد نياز مجهز به ترانس می باشند . امروزه به دليل تنوع مصرف کننده ها انواع مختلفی از نظر مقدار ولتاژ خروجی، و قدرت انتقال وجود دارد.

در این راستا شرکت فاتح صنعت توانائی منبع یابی و تهیه و توزیع رنج وسیعی از محصولات مغناطیسی  شامل انواع  ترانسفورماتور پالس ، ترانسفورماتور قدرت (ولتاژ تا 30 کیلو ولت و فرکانس تا 1 کیلو هرتز ) ، ترانسفورماتور سوئیچینگ (ولتاژ تا 30 کیلو ولت و فرکانس تا 10 کیلو هرتز ) ، ترانسفورماتور سه فاز قدرت (تغذیه) ، هسته های NdFeB و Permanent مخصوص ترانس و موتور ، هسته های فریتی ، هسته های پودرآهنی ، هسته های Alnico  ، سلف های سوئیچینگ ، سلف های فیلترینگ ،  سلف های دمپینگ ، PFN ، بوبین های پلاستیکی ، باکالیتی و  بسیاری از محصولات مغناطیسی دیگر را برای مصارف و گریدهای مختلف دارد . ما میتوانیم کلیه نیازهای پروژه های شما را در اسرع وقت ، از منابع معتبر و با قیمت مناسب برآورده نمائیم . همچنین برای اطمینان از کیفیت محصولات و کارآیی لازم میتوانید در خواست نمونه نمایید.

شما مشتری گرامی میتوانید برای تهیه قطعات مورد نیاز خود از طریق فکس و یا ایمیل درخواست خود را ارسال نمائید و یا از طریق تلفن با کارشناسان مجرب این شرکت تماس حاصل نموده و درخواست مشاوره نمائید.

 

لطفا برای دریافت اطلاعات فنی و پیشنهاد قیمت و یا بازدید از این شرکت با ما تماس بگیرید .

 

فرم سفارش

لطفا جهت ارسال درخواست خود از فرم زیر استفاده نمایید.

 

ثبت سفارش

جهت  آشنایی با کلیه مراحل ثبت سفارش به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

انتقادات و پیشنهادات

جهت ارسال پیشنهادات و انتقادات خود به لینک زیر مراجعه نمایید.

تماس با ما

   021-66031250

   021-66031249

   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید