مجموعه های الکترونیکی 

در عصر حاضر با پیشرفتهای ایجاد شده در دنیای الکترونیک ، جهت بهبود روند طراحی پروژه های پیچیده الکترونیکی متخصصین و طراحان پروژه های الکترونیکی  به جای طراحی جز به جز مجموعه های پیچیده از روند طراحی بلوکی استفاده می نمایند . در این روش از طراحی یک طراح می تواند از ماژولهای آماده کمک بگیرد و با استفاده از تجربیات دیگران طراحی های سریع و دقیقی را انجام دهد و چون شرکتهای سازنده ماژولهای الکترونیکی به صورت تخصصی روی یک مجموعه کار می کنند ، معمولا مجموعه های طراحی شده در این روش دقیق تر و ارزان تر می باشند و روند طراحی یک پروژه بزرگ را  سرعت می بخشند .

در این راستا شرکت فاتح صنعت توانائی منبع یابی و تهیه و توزیع رنج وسیعی از مجموعه های الکترونیکی شامل انواع منابع تغذیه (50 الی400  هرتز) ، کانورتورهای استاتیک ، DC به AC ، AC به DC ،  DC به DC ، مبدلهای فرکانسی ، کامپیوترهای صنعتی ، کارتهای تبادل داده ، سینکرو درایور ، GPS  و بسیاری از مجموعه های الکترونیکی  دیگررا برای مصارف و گریدهای مختلف دارد .ما میتوانیم کلیه نیازهای پروژه های شما را در اسرع وقت ، از منابع معتبر و با قیمت مناسب برآورده نمائیم . همچنین برای اطمینان از کیفیت محصولات و کارآیی لازم میتوانید در خواست نمونه نمایید.

شما مشتری گرامی میتوانید برای تهیه قطعات مورد نیاز خود از طریق فکس و یا ایمیل درخواست خود را ارسال نمائید و یا از طریق تلفن با کارشناسان مجرب این شرکت تماس حاصل نموده و درخواست مشاوره نمائید.

همچنین برای آشنائی بیشترشما بازدید کننده محترم لیست تعدادی از تامین کننده های مجموعه های الکترونیکی در ذیل آورده شده است :

 

  

+ کلیه برندهای چینی و معادل چینی قطعات غربی

لطفا برای دریافت اطلاعات فنی و پیشنهاد قیمت و یا بازدید از این شرکت با ما تماس بگیرید .

 

فرم سفارش

لطفا جهت ارسال درخواست خود از فرم زیر استفاده نمایید.

 

ثبت سفارش

جهت  آشنایی با کلیه مراحل ثبت سفارش به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

انتقادات و پیشنهادات

جهت ارسال پیشنهادات و انتقادات خود به لینک زیر مراجعه نمایید.

تماس با ما

   021-66031250

   021-66031249

   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید